Tregojini njė shoku
Shtoje tek tė preferuarat
   
   
Faqja Kryesore
Rezervime
Dhomat
Sherbimet
Atraksionet Turistike
Kontakto
Vendodhja
 

Mirėsevini nė Hotel Kristal Durres!

Ne kemi dhoma te kategorive te ndryshme si Dopio, Dyshe, Familjare dhe Apartamente .Shumë prejt tyre kanë pamje të mrekullueshme nga deti dhe të gjitha dhomat kane ballkon. Të gjitha janë arreduar dhe dizenjuar me një stil comfort për t'ju dhuruar pushime fantastike.Dhomat përmbajnë: tapet, ajër të kondicionuar dhe ngrohës,Tv satelitor, frigorifer, aneks guzhine.
Banjo permban:Kabine dushi,te gjitha elementet e higjenes dhe tharese flokesh.

Ne ju ofrojmë pushime ashtu si i keni ëndërruar në një atmosfere të mrekullueshme që mund ta shijoni në të katerta stinët; Ju nuk do jeni i aftë të fshini nga kujtesa juaj kujtimet dhe ndjesin e mrekullueshme që do ju dhuroj kombinimi i diellit detit dhe shërbimit tone!
Mos hezitoni të prenotoni pushimet e ëndrrave në tuaja!

Ju Mirepresim!

TE REJAT

 
Mbėrritja
Nisja
   
N° i netėve
N° i dhomave
     
| |